Головна

Замовте тур мрії!

ПОШУК ТУРІВ

Щоб пошук найбільш прийнятних варіантів Вашої відпустки не займав багато часу, наша компанія готова запропонувати зручний і ефективний пошук турів в режимі онлайн.

Саме ми надаємо повний комплекс послуг з оформлення турпоїздок - оформлення всіх необхідних документів: закордонний паспорт, візи, страховки та ін. Забезпечуємо міжнародні комунікації по системі TravelSim. Ми полегшимо Вашу підготовку до подорожі.

Захоплююча Греція

Сонце зігріває жителів цілий рік. Лазурне, ніжне море і білі будинки.

Чарівний Єгипет

Чари пустелі і незвичайна краса підводного світу Червого моря.

Екзотична Індонезія

Душевна рівновага та гармонія, надзвичайне умиротворення.
Коктейль З Країн

АВТОБУСНІ ТУРИ ПО Європі

Якщо Ви любите пізнавати нові країни, їх культуру, традиції, звичаї та історію - екскурсійні тури створені саме для Вас. Серед величезної кількості близьких і далеких країн, Ви можете вибрати екскурсійну тематику, яка Вам найбільш близька: давньогрецькі міфи, втрачені цивілізації, таємниці лицарських романів і багато інших.

Найкращі Пропозиції

ГАРЯЧІ ТУРИ

Підібрати Тур?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

НАПИШІТЬ НАМ

Не відкладайте Вашу відпустку - пишіть прямо зараз.

КОНТАКТИ

У нас є гарний, затишний офіс, де завжди раді гостям! Чекаємо на Вас!

Замовляючи тур у нас Ви завжди можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, в нашій порядності та компетентності.

Колекція Турів

ВИДИ ВІДПОЧИНКУ

Що Про Нас Говорять

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Спасибі агентству і менеджеру Ірині за прекрасний відпочинок в гарному готелі! Сьогодні тільки повернулися з Мальдів. Все дуже сподобалося. Хочемо повернутися ще і не раз!

Діана Храмова

Діана Храмова

Дуже вдячна співробітнику турагентства Марії за підбір туру. Готель Hilton Resort у Туреччині дуже гідний, харчування відмінне, персонал ввічливий. Я задоволена відпочинком.

Надія Кринична

Надія Кринична

Хочу висловити подяку за організацію нашої подорожі. Приємно мати справу з професіоналами: виповнили всі наші побажання, завжди були на зв’язку і відповідали на безліч питань.

Сім’я Мироненко

Сім’я Мироненко